پرش به محتوا
خانه » Blog » گزارش مراجعه به مجتمع قضایی قدس سه شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰

گزارش مراجعه به مجتمع قضایی قدس سه شنبه 23 آذرماه 1400

🔰روز سه شنبه ساعت 8:30 الی 9 صبح جمع کثیری از اعضای محترم پروژه حکیم پیرو دعوت دادگاه و به تحریک اظهارات وکیل شرکت تعاونی در شعبه 1170 حضور بهم رسانیدند.

مسئول حفاظت اطلاعات مجتمع حاضر شد و از قول قاضی خواهش کرد که شش نفر از دعوت شدگان بعنوان نماینده در جلسه رسیدگی حاضر باشند و باقی به حیاط مجتمع برگردند.

حضار که قریب 200 نفر بودند اقدام به شعار قاضی با شرافت عدالت عدالت و تشویق مامور مذکور که از آنها حمایت کرده بود نمودند.

بعد از مدتی جلسه با حضور شش تن از اعضا و کل هیئت مدیره شرکت تعاونی به اضافه وکیل آنها در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

👥افراد حاضر در جلسه رسیدگی:

-جناب قاضی منصوری
-منشی جلسه
-آقایان ابراهیمی، ابراهیم پور، زینعلی اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی

-آقای نصرالله پور وکیل هیئت مدیره

-آقایان گیلوری، آرزومند، اسدپور، بلندی، حسینی جم و کرمی بعنوان نماینده شکات و معترضین

-مسئول حفاظت اطلاعات مجتمع

⬅️خروجی جلسه با نظر جناب قاضی مبنی بر عدم ورود به حواشی و جزئیات پرونده کیفری و ایجاد صلح و سازش منجر به تنظیم صورتجلسه ای با سه بند شد:

1️⃣تعاونی ارسال و اجرای اظهارنامه های فسخ و تهدید آمیز را متوقف کند و به عضویت اعضا احترام بگذارد

2️⃣در مورد واحدهای غیرمجاز و پارکینگهای مهمان، تعاونی متعهد به برگشت به حالت اولیه است و هیچگونه مسئولیت و ادعایی بر ساخت و فروش آنها نداشته و ندارد

3️⃣ پرداخت مالی اعضا جهت پیشرفت پروژه منوط به حسابرسی از تعاونی توسط کارشناس رسمی دادگستری است که قاضی مشخص خواهد کرد. هزینه بخشی از این حسابرسی احتمالا بعهده اعضاست.

در نهایت حاضرین در جلسه تفاهم نامه ای که قاضی به خط خود نوشته بود را امضا کردند.

🌀حواشی:

🔸وکیل شرکت تعاونی اظهار نمود که آرای کمیسیون ماده صد شهرداری را پذیرفته است. تا کنون به دیوان عدالت اداری ارجاع نداده اند و نخواهند داد.

🔸آقای ابراهیم پور عنوان نمودند شکات عضو پروژه هستند و عضو تعاونی نیستند! به گفته وکیل اعضای تعاونی 350 نفر هستند یعنی آقای قالیباف ده هکتار زمین در شمال غرب تهران را صرفا به آنها داده است!!
🔸حضار در حین برگزاری جلسه به دادسرای ناحیه 5 تهران که در همان مجتمع مستقر است مراجعه و پیرو جلسات کلانتری لایحه ای خدمت جانشین محترم دادستانی ناحیه آقای امیرزاده تحویل دادند. ایشان اظهار داشتند پرونده پروژه حکیم به دادستانی مرکز ارجاع خواهند داد که این امر مستلزم مراجعات فردی مطلعین جهت پیگیری های بیشتر می باشد.

🔸تعدادی از حضار در معیت هم به شهرداری ناحیه 4 منطقه واقع در بلوار کاشانی جنب مسجد نظام مافی جهت پیگیری امور مراجعه کردند

🔸تعداد دیگری از اعضا به اداره برق منطقه ای تهران واقع در کوی فراز مراجعه نمودند.

🔸گزارش دو مورد بالا متعاقبا خدمت اعضا محترم اطلاع رسانی خواهد شد.

🔹لایحه ای که از قبل برای تحویل در دادگاه تهیه شده بود به ثبت نرسید. نیاز است در روزهای آتی با مراجعه به دفتر الکترونیک قضایی نسبت به ثبت و ارسال الکترونیک آن اقدام گردد.
در این باره نیز به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

🙏از تمام اعضای محترمی که در این گردهمایی شرکت داشتند و حقوق خود را پیگیری کردند سپاسگزاریم.

حیاط مجتمع قضایی قدس- آدر 1400

در این باره اینجا بیشتر بخوانید.

لازم است که مالکین محترم به جهت تامین هزینه کارشناس دادگستری برای حسابرسی پروژه به سهم خود مشارکت کنند.

گرچه تا کنون مبلغ قابل توجهی توسط اعضای وبسایت پروژه حکیم جمع آوری شده است ولی به یاری تمام مالکین محترم نیازمندیم. آینده از آن شماست و باید آن را بسازید.

2 دیدگاه دربارهٔ «گزارش مراجعه به مجتمع قضایی قدس سه شنبه 23 آذرماه 1400»

  1. سلام حضور پررنگ اون روز به بنده لااقل این باور رو داد که اتحاد بین مالکان از هرچیزی ضروری تر است .واقعیت اینجاست مامالکان مظلوم این پروژه سالها باسیلی صورت سرخ کردیم خوش باورانه صبوری کردیم نجابت به خرج دادیم اما این هیت مدیره این نجابت وصبوری گذشت رو پای ترس ما واقدار خود شمارش کرده .متاسفانه زمانه جوزی دیگر شده وقتی گذشت میکنی نمیگن گذشت میگن ضعیف ونادان هست سفارش بنده این هست که خجالت صبوری ونجابت ورودربایسی به خاطر اینکه روزی با این حضرات همکار بودید واون نمک خوردید افکاری هست کودکانه این اقایون به جایی رسیدن که خط قرمز روند کردن مشکلات گرفتاری ما مالکین مستاجر گرفتار برایه اینها مثل تفریح وشوخی هست وقتی وجدان نباشه عاطفه معنی نداره اینها یه هدفی ۱۰سال پیش طراحی کردند اون میز رومیراث خویش می‌دانند ومارو سربار ومزاحم نقشه های بلند مدت خویش می‌دانند هرچقدر هم خوب باشید خوش حساب باشید حتی سوال هم نپرسید بازهم اضافی هستید واحدها همه وهمه اط نظز اینان باید چندین دست خرید فروش شود متمم تجاری ها حذف وبه نفع اقایون تصاحب شود بعداز چند دهه اونجا آماده می‌شود اما به قیمتی که منافع اقایون باشد .این اقایون بعد از ۱دهه بگند برای دریافت برق آیا هنوز قراردادی بستن ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

  • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
  • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial