پرش به محتوا
خانه » Blog » چرا باید در تجمع روز سه شنبه شرکت کنیم؟

چرا باید در تجمع روز سه شنبه شرکت کنیم؟

تجمع سه شنبه 24 آذرماه 1400

حقیقت این است که هیچ دلیلی را بهتر از این نیافتیم که بخشی از اظهارات وکیل تعاونی در لایحه دفاعیه را منتشر کنیم تا همه عزیزان خود بخوانند و تصمیم بگیرند تا ان شاء الله در روز سه شنبه با اتحاد و همدلی پاسخی مناسب و درخور به این ادعاها بدهند.

آیا ما فقط یک واحد آپارتمان با یک پارکینگ و یک انباری ولاغیر و هیچ حقی در سایر مشاعات نداریم یعنی فردا اگر در محوطه، پارکینگ ، راهروها و لابی غرفه زدن و عطر و کیف و کفش یا فلافل و چیپس فروختند ما حق اعتراض نداریم ؟؟!!!!

خودتان قضاوت کنید پس این گروهی که الان افراد لابی هستند چه کسانی هستند؟ طبق گفته وکیل تعاونی اینها اصلا وجود خارجی ندارند و روح آقایان هم از وجود این افراد بی خبر است . چه برسد به اینکه واحد لابی را هم به دو نفر فروخته باشند ……

خوب است که تعداد دقیق پارکینگهای مازاد را اعلام فرمودند………… ولی نفرمودند چند پارکینگ را تا بحال فروخته اند؟

چیزی که بیش از همه باید به آن توجه کرد این قسمت از اظهارات ایشان است:

ایشان تعداد شکات را قلیل می دانند که از این تعداد نیز برخی اعلام رضایت نموددند و برخی نیز پی گیر نیستند و بر اساس تحرکات دیگران بوده و شفاها مدعی هستند شکایتی ندارند و از دادگاه خواسته شده با ارسال احضاریه تعداد دقیق مشخص شود.

واقعا شرم باد بر این همه وقاحت …………

اولا که شکایت دو سال پیش طرح شد و در آن موقع فعالیتهای ما اندک بود و این گروهها وجود نداشت و پراکنده بودیم تازه در همان زمان نیز 116 نفر شکایت را طرح کردند.

ثانیا دو سال دادرسی بطول انجامید در این دو سال و مخصوصا امسال بسیاری را با تهدید و ارعاب وادار کردن که شکایت خود را پس بگیرند.

ثالثا از 3000 نفری که می فرمایید هنوز بسیاری از وضعیت تعاونی و وجود گروههای معترضین اصلا خبر ندارند که چه بر سر حق و حقوق اعضاء رفته است و چه بیدادی رخ داده و در حال انجام است.

البته دوستان یقینا می دانند برای بند بند این اظهارات دلایل محکم و متقنی وجود دارد که به دادگاه محترم تقدیم خواهد شد و قبلا نیز پاسخ این ادعاها توسط وکیل شکات داده شده است.

اما امروز دیگر جای درنگ نیست و بدون عذر و بهانه باید پاسخی محکم داده شود. آنها باید بدانند ما به شیوه اداره و مدیریت ایشان معترضیم.

به نگاه رییس مابانه و پر از نخوت و تکبر ایشان معترضیم. ما فقط سرمایه گذار نیستیم و مالکان حقیقی و آینده آنحا هستیم .

ما آنجا را فقط برای سرمایه گذاری و کاسته نشدن از ارزش پولمان خریداری نکرده ایم و بلکه سرمایه یک عمر کار و تلاش خود را آنجا به امانت به ایشان داده ایم. ما گناه نکردیم که در این تعاونی عضو شدیم و واحد خریداری کردیم. ما گناه نکردیم که اسیر افرادی نامدیر و ناکارآمد شدیم. ما به دنبال سرپناه و خانه خود هستیم تا بحال هم نجیبانه و قانونمدارانه بدنبال آن بوده ایم. ما گناه نکردیم گرفتار افرادی شده ایم که فقط به موقعیت و منافع خود می اندیشند و به قانون احترام نمی گذارند. تخلف می کنند و بعد منکر آن می شوند. با اعضاء بی احترامی میکنند و آنها را فقط همچون قلک می بینند. ما می خواهیم در محیطی سالم و با آرامش و بدون دغدغه زندگی کنیم. اگر امروز از جای بر نخیزید و علیه این تخلفات اعتراض نکنیم، فردا باید هر روز با مشکلات و پیامدهای ناشی از آن درگیر باشیم.

آنها باید بدانند ما عده ای بدهکار نیستیم، بلکه عدم شفافیت و تحقق وعده ها خود ایشان باعث و بانی این ادعاست. کما اینکه بارها از ایشان درخواست تامین دلیل کارشناسی کردیم و آن را ندادند. چه در سال 93 چه در سال 95 و چه در سال 97و 98 و تا به امروز چه در مورد قیمت ساخت، چه در مورد مابه تفاوت سرمایش و گرمایش و چه در مورد انشعاب برق یک برگ گزارش کارشناسی به اعضاء داده نشده است.

تعاونی ایی که مجمع برگزار نمی کند، رکن بازرسی ندارد؛ حسابرسی سالیانه انجام نمی دهد ، انتخابات برگزار نمی کند، چگونه ادعای قوانین تعاون را دارد؟ هر جا که منافع شان ایجاب کند ( در ادارات و قوه قضاییه) , خود را تعاونی معرفی می کند و هر جا که منافعشان ایجاب نکند همچون یک شرکت خصوصی ( در مقابل اعضاء ) و با این حالت دو گانه و شترمرغی تا بحال خود را از چنگ عدالت رهانیده است. در مقابل مقامات آنها مدیران دلسوز یک تعاونی هستند که برای عده ای عضو زحمتکش و ضعیف و کارگر بدنبال گرفتن امتیاز و امکانات هستند تا بلکه برای آنها بتوانند خانه ای بسازند و در این موارد ما عضو محسوب می شویم. اما در مقابل دادگاه و اداره تعاون ما عضو نیستیم و سرمایه گذارانی سودجو و منفعت طلب و زیاده خواه هستیم. ما سرمایه گذارانی هستیم که حق نداریم در اموو این تعاونی دخالت کنیم و سرک بکشیم که اینجا چه خبر است. ما حتی حق نداریم به ملک خود سر بزنیم و ببینیم بر سر سرمایه مان چه آمده است.حق نداریم بدانیم با پول ما چه کرده اند و چقدر پروژه را تکمیل کرده اند و گزارشی از ایشان بخواهیم. ما حق نداریم از آنها تامین دلیل کارشناسی بابت مبالغی که اعلام می کنند بخواهیم. باید مانند بره ای رام و مطیع هر چه گفتند را بپذیریم و پرداختهایمان را بدون چون و چرا انجام دهیم. باید ساعتها برای دیدارشان پشت اتاق بنشینیم تا اگر دلشان سوخت نگاهی از سر ترحم به ما بیاندازند و مرحمتی کنند.

بنابراین از همه دوستان و اعضای محترم تقاضا میکنیم، برای دفاع از حقوق مسلم مالکیت و عضویت خود به دعوت دادگاه در روز سه شنبه 23 آذرماه ساعت 9 صبح در مجتمع قضایی قدس واقع در جنت آباد شمالی – خیابان انصارالمهدی حضور یافته و نمایشی از اتحاد و همدلی را به نمایش بگذارند و به قاضی و دادستان محترم خلاف بودن اظهارات آقای وکیل را عملا اثبات کنند.

13 دیدگاه دربارهٔ «چرا باید در تجمع روز سه شنبه شرکت کنیم؟»

 1. عضو پروژه حکیم

  لطف کنید اینقدر تو پروژه جنگ و دعوا راه نیندازید تا پروژه تکمیل بشه و همه به واحدهاشون برسن، اینجور رفتارها فقط دودش تو چشم خودمون میره و پروژه میخوابه، با توجه به شکایت ها و اعتراضاتی که تا الان انجام دادید همش به ضرر اعضای پروژه تموم شده، انرژی مثبت بفرستید ،مرسی از لطفتون.

  1. ادمین سیستم مدیریت محتوا

   سلام ضمن احترام به عقیده و نظر تان باید عرض کنیم، شما از خریداران واحدهای همکف هستید و طبیعتا با ما تعارض منافع دارید و باز طبیعی است مطالب ما به مذاقتان خوش نیاید. اما اینکه فرمودید جنگ و دعوا راه نیاندازیم ما بدنبال حق و حقوق خود هستیم. جنگ هم راه نیانداخته ایم شکایت قانونی کرده ایم. اینجا تخلف صورت گرفته و این تخلف اثبات شده و بصورت قانونی با آن برخورد خواهد شد. این قانون است که مشخص می کند چه چیزی خلاف است و چه چیزی خلاف نیست .اتفاقا اگر این تخلفات نبود، پروژه سرعت می گرفت و کار به اینجا نمی کشید. بهتر است یکطرفه به قاضی نرویم و فقط به منافع خود فکر نکنیم. همانگونه که ما در این ماجرا شما را مقصر نمی دانیم و با شما همدردی می کنیم. انتظار داریم شما هم منصف باشید و حقوق ما را زیر سوال نبرید. بهتر است شما هم بصورت قانونی دنبال حق خود باشید .

  2. یکی ازاعضا حکیم

   پس زمانیکه ساکت بودیم واحدی تحویل داده نشد
   چرا تحویل موقت ها را تحویل دایم ندادند
   چرا پول انشعابات رانا گرفتند هیچ اقدامی نکردند
   شما هنوز اوخواب هستید

 2. حکیم اله حق خواه

  در پروژه حکیم ۹ تا مجتمع داریم

  تا تعیین تکلیف از هر مجتمع یک نفر را انتخاب و به صورت هیات امنایی کار پروژه را در دست بگیریم
  فعلا یک هیات امنای 9 نفره تشکیل دهیم
  خدا را شکر در گروه های مجتمع ها نفرات قابل توجهی ثبت نام کرده اند
  تعلل دیگر جایز نیست
  نیاز به یک حرکت مثبت داریم
  وقتی هیات موتوری سه نفره و وکیل و پیمانکارش قلدری را پیشه کردند با ورود به پروژه کار را یکسره می کنیم

 3. سایت شمالی پروژه حکیم

  همه ما اعضا یک دل و یک صدا و متحد حضوری پرشور خواهیم داشت. انشاءالله

 4. از سال 91 که با پیمانکار قرار داد بستند تا انتهای سال 93 که انتخاب واحدها صورت پذیرفت 30 الی 35 درصد پیشرفت کاری بوده است

  از ابتدای 1394 تا الان که در انتهای سال 1400 هستیم یعنی بیشتر از 6 سال کل پیشرفت پروژه با ارفاق 75 الی 80 درصد هم نمی شود

  پول دادن به این تعاونی بدون ارائه گزارش یعنی مشارکت با فساد لجام گسیخته
  یعنی اینکه پول خود را دور می اندازیم

 5. #من یک مستاجرم

  من فقط می خوام هرچه زودتر واحدم وتحویل بگیرم و درواحدم ساکن بشم ودیگه به فکراجاره ماهانه نباشم ودیگه تاسرماه نشده به دنبال جا به جایی نباشم و دیگه اثاث کشی نکنم هرسال فقط می خوام درواحدم زندگی کنم بون دغدغه این خواسته ی زیادی نیست این کمترین حق یک شهرونده

 6. مستاجر کمر شکسته

  زیاده خواهی برخی از افراد تعاونی که دغدغه و مشکل مستاجر بودن ندارن و دنبال پست و مقام هیئت مدیره هستن(لیدرهایی که اکثرا خط موبایلشون کد ۱ هست و میلیونی قیمت خطشون هست) باعث شده پروژه پیشرفت نداشته باشه، آقایان دست بردارید اجازه بدید به واحدهایمان برسیم کمرمون شکست از مستأجری،

 7. بسه تو رو خدا جمع کنیداین تجمع رو .بدهیها تون رو بدین پروزه بخاطر شماها بدنام شده و دلالها حسابی دارن سود میبرند

 8. یک مستاجر درمانده

  کجا هستند این آقایان لیدر … و … چرا در دادگاه حضور نداشتن؟ چرا آقای … عکس اعلامیه … رو بدون دیده شدن تاریخ و زمان تو گروهشون میزارن تا نیامدنشان را توجیه کنند؟؟؟!!!!! وای بر ما که خام این آقایون شدیم، این آقایونی که درد مستأجری ندارن و (حتی خط موبایلشون که کد ۱ هست میلیونی قیمتشه) چجوری درد منه مستاجرو میفهمه، دست بردارید از این همه ریا و فریبکاری بگذارید تا به خانهایمان برسیم کمرمون شکست نزارید بیشتر از این شرمنده زن و بچمون بشیم لعنت به شما که برای رسیدن به هدفتون و جای هیئت مدیره رو گرفتن همه ماهارو آواره کردید

 9. تعدادي هستن كه به دليل پرداخت نكردن پولشون ،تعاوتي اونارو حذف كرده حالا با شلوغ كاري ميخوان پروژه بخوابه و مردم به واحدهاشون نرسن و اعتراضات و شكايات مختلف راه مي اندازن و ميخوان در كار پروژه اختلال ايجاد كنن و از مستاجرها براي رسيدن به مقاصدشان استفاده ميكنن گولشون رو نخوريد ،اين اعتراضات و شكايات اصلن به صلاح پروژه نيست به جاي اين كارها پولتون رو پرداخت كنيد بزاريد همه به واحدهاشون برسن.

  1. سلام آقای ابراهیمی رئیس جمهورها و شهردارها و نماینده های مجلس و شورا آمدند و رفتند
   چه حکایتی است که این هیئت مدیره بیش از ده ساله نشسته و فقط پول میخواد و حتی محض رضای خدا روی پشت کاغذ یک پاکت سیگار هم گزارش عملکرد نداده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

 • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
 • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial