پرش به محتوا
خانه » Blog » پروژه حکیم به روایت اسناد – بخش سوم – مجمع اسفند ۸۹

پروژه حکیم به روایت اسناد – بخش سوم – مجمع اسفند 89

قبل از اینکه به ادامه داستان بپردازیم به مدرک زیر نگاهی بیاندازید. درخواست ابتدایی مدیر عامل سازمان خدمات موتوری از شهردار وقت برای زمین تعاونی 8000 متر مربع بوده است. آیا معقول به نظر می رسد که 96000 متر مربع در پاسخ به این نامه اختصاص یابد ؟

وضعیت تعاونی در سال 87

اطلاعیه در خصوص پرداخت اقساط

اگر به متن نامه های هیئت مدیره اول نگاه کنید در هیچ کدام تفکیکی بین اعضاء صورت نمی گیرد و بصورت بدیهی همه اعضای سه سازمان و سایر کارکنان شهرداری را عضو تعاونی می نامند. عضوگیری ادامه دارد در25 تیر ماه 88 آاقی علی ابراهیمی به عنوان بازرس انتخاب می شوند.

در سال 88 مجمع دوم به حد نصاب نمی رسد و جلسه غیر علنی اعلام شد که در مورد فروش زمین یا ساخت تصمیم گیری شود .

به تدریج که آقای علی ابراهیمی با اداره کل تعاون آشنا می شود با سایرین زاویه پیدا می کند و اختلافات بین آنها و هیئت مدیره بیشتر بروز می کند. در سال 89 این اختلافات هر روز بیشتر می شود و بازرس حتی هیئت مدیره را تهدید به برگزاری مجمع توسط خود می کند. ما اولین بار نام مشارکت پذیر را در نامه آقای علی ابراهیمی یافتیم . به هر حال اداره کل تعاون مجمع 18/9 /89 را تایید نمی کند و باطل می گردد.

با خواندن اسناد زیر می توانید به علت برگزار نشدن و علل اختلافات تا حدودی پی ببرید:

بار دیگر در 16/12/89 می خواهند مجمع برگزار کنند که به حدنصاب نمی رسد اما ریشه این اختلافات و مشکلات را می توان در صورتجلسه زیر دریافت که توافقنامه ای است که برای برگزاری مجمع بین هیئت مدیره اول و مدیران آینده در جلسه ای برای برگزاری مجمع امضاء می کنند.

این جلسه در روز 17 اسفند دو روز قبل از برگزاری مجمع سرنوشت ساز 19/12/89 برگزار می گردد و در آن طرفین توافق می کنند که مجمع با شرایط زیر برگزار گردد:

1- قرار شد همه اعضاء از واحدهای مختلف شهرداری به صورت فراگیر در مورخه 19/12/89 با هماهنگی نمایندگانشان صورت گیرد.

2- نامگذاری جدید شرکت تعاونی به نام شرکت تعاونی مسکن حکیم شهرداری تهران در صورت موافقت تعاون استان تهران

3- به رسمیت شناخته شدن 2105 نفر از نظر مجمع و اعلان مجدد به تعاون استان تهران

4- اعضای تعاونی شامل پرسنل شاغل در سازمان پسماند و سازمان میادین و حوزه های دیگر شهرداری تهران و بازنشستگان سال 86 سازمان خدمات موتوری

5- افزایش اعضای هیئت مدیره با توجه به افزایش اعضاء به تعداد 7 نفر عضو اصلی و 3 نفر عضو علی ابدل و 2 نفر بعنوان بازرس اصلی و یک نفر به عنوان علی البدل

همین طور که ملاحظه می کنید آقایان علی ابراهیمی ، حسن ابراهیم پور و ناصر زینعلی هر سه این صورتجلسه را امضائ می کنند ولی در عمل این اتفاق نمی افتد و بر خلاف قولی که داده بودند کار به شکل دیگری رقم می خورد.

مجمع عمومی با حضور 2105 نفر از اعضاء هر سه سازمان در مورخه 19/12/1389  به منظور تغییر بندب ماده 12  اساسنامه اولیه شرکت تعاونی اولیه ، تمدید فعالیت تعاونی و اصلاح اساسنامه ، افزایش تعداد اعضاء، به عنوان اعضای اصلی برگزار می گردد. پس از برگزاری جلسه و تنظیم صورتجلسه مجمع ، 3 تن از اعضاء هیئت مدیره قبل از ارسال صورتجلسه مجمع به اداره ثبت شرکتها اقدام به جعل صورتجلسه و مخدوش کردن اساسنامه و حذف تعداد 2105 نفر به 200 نفر در اساسنامه می نمایند.

متاسفانه علی رغم توافق قبلی تغییر نام شرکت تعاونی رای نمی آورد ولی بقیه توافقات مورد تایید قرار می گیرد. از جمله عضویت تمام کسانی که پول زمین را پرداخت کرده اند یعنی 2105 نفر از هر سه سازمان و همچنین تغییرات بند 12 ب اساسنامه ، اما همانگونه که بعدا خواهیم دید، بازرس و دو نفر هیئت مدیره آینده که باید اساسنامه را ثبت می کردند، رعایت امانت را نمی کنند و اساسنامه ای دستکاری شده به ثبت می رسد که بعد از تقریبا یکسال این موضوع با پی گیری آقایان میرزا احمدی و خادمیان کشف می شود و منجر به شکایت کیفری در دادگاه شعبه 1027 می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

  • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
  • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial