پرش به محتوا
خانه » Blog » نکاتی در باب انتشار فهرست خریداران شرکت سرای شهر رضوان  

نکاتی در باب انتشار فهرست خریداران شرکت سرای شهر رضوان  

 • بالاخره بعد از چند ماه پی گیری مستمر امروز دوم اردیبهشت ماه فهرست خریداران شرکت سرای شهر رضوان منتشر شد. انتشار فهرست به دستور بازپرس بوده نه به دلخواه و تمایل آقایان هیئت مدیره و آقای نامداری این ممکن نشد مگر به همت دوستان و عزیزانی که در تجمع ها و پی گیری ها ما را همراهی کردند از همه این عزیزان تشکر و قدردانی می کنیم و این موفقیت را که ثمره اتحاد و همدلی است به همگی تبریک می گوییم.
 • این لیست را آقای نامداری به بازپرس نداده است بنابراین هنوز آقای نامداری از دستور تمکین نمیکند و معلوم نیست این لیست آخرین لیست باشد.ولی از ارتباط بین هیئت مدیره و آقای نامداری خبر می دهد و در واقع در این فقره هیئت مدیره نقش کارمند پیمانکار را بازی کرده اند. لیست فاقد هر گونه اطلاعاتی است نه در سربرگ تعاونی است و نه در سربرگ شرکت سرای رضوان امضاء و تاریخی هم ندارد. بدین ترتیب قابلیت انکار و سلب مسئولیت دارد و همه اینها به این خاطر است که بعنوان مدرکی مستند نتوان به آن ارجاع داد و قابل استفاده در مراجع رسمی نباشد.
 • هیئت مدیره هیچ گونه مسئولتی را در مورد این لیست تقبل نکرده است و تلویحا از مسئولیت در مورد واحدهای لابی نیز شانه خالی کرده است در حالی که همین هیئت مدیره در دیوان عدالت اداری حرف دیگری را زده است.
 • بعضی افراد اظهار کرده اند که اسم ما در این لیست نیست به واقع هیچ کس نمی داند چرا ولی با توجه به واحدهای دارای معارض ( واحدهایی که به دو یا چند نفر فروخته شده اند) احتمال اینکه این افراد نیز واحدشان جز واحدهای دارای معارض باشد بالاست و بهتر است، با توجه به همین نامه خریداران لابی و خریداران واحدهای شرکت سرای شهر رضوان هر چه زودتر نسبت به طرح شکایت علیه مسببان این وضعیت در شعبه دهم بازپرسی دادسرای ناحیه 5 اقدام نمایند.
 • طرح شکایتها همچنان ادامه دارد و بیش از 100 نفر در شکایتهای جدید شرکت داشته اند و هر روز تعداد بیشتری به این تعداد افزوده می شود و با ادامه اقدامات و پی گیری ها امیدواریم مسئولان قضایی هم هر چه سریعتر به حل و فصل مشکلات این تعاونی اهتمام بورزند.

14 دیدگاه دربارهٔ «نکاتی در باب انتشار فهرست خریداران شرکت سرای شهر رضوان  »

 1. با سلام
  اسم من در لیست ارائه شده هست و من خریدار یکی از واحدها بوده ام سوال من این هست از دوستان که باید من اقدامی انجام دهم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون اینجانب ساکن تهران نیستم و فقط پیگیریم منوط به سایت شما می باشد.

 2. با سلام و تشکر از پاسخ شما. اگه امکان دارد مرا عضو گروه واتساپی بلوک A7-3 کنید(093664…..)، چون من عضو نیستم و در آن بلوک واحد دارم که طبق لیست ظاهرا معارض دارد و از اخبار بی خبرم. ممنون میشوم.

 3. مهدی خواجه زاده

  سلام. من در وب سایتی که لینک آن را قرار دادید قبلا ثبت نام کرده ام. اما شماره موبایل واتساپی من همان است که در کامنت بالایی یرای شما ثبت کردم (0936644…). خواجه زاده هستم.

 4. سلام من بلوک A۴_2طبقه دوم واحد دارم ولی اسم من تو لیست نیست حتی به بازپرسی انقلاب هم رفتم راهنمایی کنید ممنون

 5. معصومه رحمانی

  سلام من تازه امروز خبر دار شدم که واحد لابی را به من فروخته اند در قرارداد بلوک A6_2 طبقهG1 ثبت شده است ممنون میشم راهنمایی کنید چه باید کنم کجا شکایت کنم اصلا لیست رو چطور میتونم ببینم که اسم من هست یا نه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

 • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
 • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial