پرش به محتوا
خانه » Blog » معرفی بلوکهای پروژه حکیم – سایت جنوبی

معرفی بلوکهای پروژه حکیم – سایت جنوبی

بعضاً دوستان جانمایی بلوکها در پروژه حکیم را به صورت صحیح نمی دانند. ما در این جا سعی می کنیم همراه با نقشه آنها را معرفی کنیم. در ابتدا به سایت جنوبی می پردازیم:

پروژه حکیم در سایت جنوبی شامل دو بلوک B2, B1 است. این مجتمع محصور بین بزرگراه حکیم و بلوار الهام (بعداً نام بلوار تغییر کرد)است.

بلوک B1 که بزرگترین بلوک مجموعه دارای 8 زیر بلوک و 432 واحد است. اما بلوک B2، دارای 4 زیر بلوک و 252 واحد است. در مجموع در این سایت 12 بلوک داریم. بلوکها نسبت به جانمایی خود یا 5 واحدی یا 7 واحدی در 9 طبقه روی همکف و سه طبقه منفی هستند. هر چهار بلوک مجتمع B2 هفت واحدی است اما بلوکهای میانی مجتمع B1 پنج واحدی هستند. از مزایای این سایت می توان به کم جمعیت تر بودن اشاره نمود. ضمناً ار لحاظ موقعیت مکانی در لوکیشن بهتری قرار دارد. هر دو مجتمع این سایت دارای حیاط مرکزی هستند.

تیپ واحدهای این بلوکها دو نوع است. متراژ واحدها به ترتیب 85 متری، 98متری، 102متری، 107متری، 110متری،120متری و 140 متری هستند. تنها واحدهای 140 متری در بلوکهای میانی مجتمع B1 سه خواب هستند. باقی واحدها دو خوابند و واحد تکخواب وجود ندارد. هر بلوک دو آسانسور باری و نفربر دارد. سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی است و مجموعه دارای موتورخانه و چیلر مرکزی است.

از این لینک میتوانید گزارشی از بلوک های B2 مشاهده بفرمایید.

نقشه سایت جنوبی

واحدهای بلوک B1

:

واحدهای بلوک B2

جانمایی سایت جنوبی پروژه حکیم روی نقشه


از طریق نقشه زیر میتوانید به سادگی مسیریابی نموده و موقعیت و لوکیشن پروژه را شناسایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

  • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
  • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial