پرش به محتوا
خانه » Blog » ظهور فواید ثبت نام در سایت و موارد عجیب یافت شده

ظهور فواید ثبت نام در سایت و موارد عجیب یافت شده

نحوه ویرایش مشخصات کاربری

خوشبختانه ، با استقبال خوبی که از تشکیل گروه های مالکان بلوکها  شد، فواید آن در حال ظاهر شدن است. تا بحال 270 نفر در سایت ثبت نام کرده اند.

در چند روز گذشته ما به موارد عجیبی مواجه شدیم، که در ابتدا مطمئن نبودیم و با زیادتر شدن شواهد، می توانیم تا حدودی آنها را بازگو کنیم :

 • مورد اول فروخته شدن یک واحد به دو نفر بود، قبلا در مورد لابی ها به این مورد برخورد کرده بودیم ، ولی در چند روز اخیر به چند مورد در طبقات و بلوکها پی بردیم. البته ما هنوز در پی کشف و پی گیری علت بروز آنها هستیم و به محض اطلاع،  اخبار آن را منتشر خواهیم کرد.
 • مورد عجیب دیگر اشتباه در متراژ واحد های فروخته شده است که با تیپ آپارتمان ذکر شده در دفترچه هماهنگی ندارد و در مورد پیدا شده واحد  ۹۶ متری رو به داخل فروخته شده بود ولی واحدی که به ایشان موقع فروش نشان داده شده رو به بیرون و ۱۲۵ متری بوده است که وقتی ما پرسیدیم ۲۷ متر اختلاف متراژ طبیعی نیست . مالک اظهار کرد به من گفته اند متراژها بالا و پایین دارد !!!!!
 • مورد دیگر در مورد متراژ واحد است، در قرارداد عمدا متراژ را کمتر از پروانه ساختمانی صادر شده می نویسند تا در موقع تحویل بر حسب قیمت روز  پول مابه التفاوت را از شما دریافت کنند.
 • یک مورد دیگر عدم درج شماره انباری و شماره پارکینگ در قرارداد و همین طور تیپ نامتعارف واحد هست.
 • موارد این چنینی از مقایسه مدارک ارسالی مالکان و اطلاعات درج شده در سایت بدست آمده است.

جا دارد از تک تک دوستان سرگروهی که ما را در این مسیر یاری کردند و با تیزبینی و هوشیاری این موارد را کشف کردند، تشکر کنیم. این عزیزان بدون چشمداشت و داوطلبانه اینکار پر زحمت را انجام می دهند.

طبیعی است که ما هر چقدر اطلاعات بیشتری داشته باشیم می توانیم ، بهتر و بیشتر این موارد را کشف کنیم و از وارد شدن خسارت به اعضاء جلوگیری کنیم.

برای اینکار مجبور شدیم موارد بیشتری را در موقع ثبت نام بپرسیم ، مانند متراژ و شماره واحد،تیپ آپارتمان اطلاعاتی مانند وضعیت سکونت،  محل سکونت، وضعیت پرداخت نیز برای شناخت بیشتر اعضاء و تحلیل آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

از همه اعضایی که قبلا ثبت نام کرده اند، خواهش می کنیم تا یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوند و اطلاعات شناسنامه خود را تکمیل کنند.

از همه شما همسایگان محترم می خواهیم ، چنانچه عضوی را می شناسید که از این پروژه واحد خریداری کرده است ، به او اطلاع دهید تا در سایت ثبت نام کند و مزایای این کار را اطلاع رسانی کنید.

همچنین ، چنانچه بابت امور مختلف به محل پروژه مراجعه می کنید و افراد خریدار را می بینید، با آنها وارد گفتگو شوید و تشویق کنید که به ما ملحق شوند و در سایت ثبت نام کنند.

در ابتدا به صفحه ورود بروید، https://hakimproject/login نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ کنید و وارد شوید
از منوی بالا نام کاربری خود را انتخاب کنید / روی علامت چرخ دنده کلیک کنید / گزینه ویرایش شناسنامه را انتخاب کنید
مقادیر مربوط به فیلدهای تازه را وارد کنید ( فیلد نوع عضویت در پروژه را حتما انتخاب کنید) / پس از تکمیل اطلاعات گزینه بروزرسانی مشخصات کاربری را انتخاب کنید
باز بر روی آیکون چرخ دنده رفته و گزینه خروج را انتخاب کنید / تمام

1 دیدگاه دربارهٔ «ظهور فواید ثبت نام در سایت و موارد عجیب یافت شده»

 1. سلام وقت به خیر
  در دیوا ر واحدهایی از پروژه آگهی شده برای فروش .
  همکف و طبقه اول
  خواهشمندم پاسخ دهید من یک معلم بازنشسته. هستم که می خواهم با فروش ماشین و …پول تهیه کنم .آیا کارشان قانونی است ؟اصلا قابل اعتماد هست؟ می گویند آقای نامداری اینها را می فروشد نه تعاونی
  ممنون می شوم پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

 • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
 • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial