پرش به محتوا
خانه » Blog » صدور رای کمیسیون تجدیدنظر ماده صد شهرداری برای سایت شمالی پروژه حکیم

صدور رای کمیسیون تجدیدنظر ماده صد شهرداری برای سایت شمالی پروژه حکیم

اواخر مهر ماه سال جاری رای کمیسیون تجدیدنظر ماده صد شهرداری برای پرونده سایت شمالی پروژه حکیم به جز مجتمع A7 صادر شد.

رای کمیسیون تجدیدنظر ماده صد، سایت شمالی

این رای نیز مانند رای قبلی در سایت جنوبی پروژه حکیم، مفاد و مندرجات رای بدوی را عینا تایید و استوار می گرداند. رای بدوی این کمیسیون ساخت و ساز مسکونی در همکف را غیر مجاز می داند. اعاده شوتینگ را مطالبه می کند. جرائمی را برای تخلفات صورت پذیرفته در انباری ها و رایزرها و حذف شوتینگ تعیین می کند. رای بدوی را از اینجا می توانید بخوانید.

همانطور که قبلا یادآوری کردیم پرونده مجتمع A7 هنوز در کمیسیون بدوی ماده صد مفتوح است. این پرونده بعلت مشکلات سیستمی اتوماسیون اداری شهرداری دیرتر به کمیسیون مذکور ارسال شد. تا کنون خبری درباره نتیجه رای پرونده مجتمع A7 دریافت نکرده ایم.

شرکت تعاونی به عنوان مالک زمین تا سه ماه فرصت دارد پرونده را برای نقض رای به دیوان عدالت اداری بفرستد.

بنابر مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی مامورین شهرداری بعنوان ضابط قضایی شناخته می شوند. آنها میتوانند عملیات ساخت و ساز را تا رفع خلافی متوقف کنند. اعضا و مالکین پروژه خواستار ادامه عملیات ساخت و ساز و مخالف توقف پروژه به هر قیمتی هستند. درباره وظایف کمیسیون ماده صد شهرداری و طرح و مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی که این حق را به شهرداری میدهد تا رفع خلافی کل کار را متوقف کند، اینجا را بخوانید.

4 دیدگاه دربارهٔ «صدور رای کمیسیون تجدیدنظر ماده صد شهرداری برای سایت شمالی پروژه حکیم»

 1. عضو پروژه حکیم

  واحدهای لابی که ساخته بشه برای پروژه خیلی خوبه به دلیل اینکه مگه هتله که کلن تمام لابی بشه در همه ساختمانها یه مقدار مساحت رو لابی میکنن و بقیه قسمتها رو واحد میسازن یعنی اینهمه مساحت بشه لابی ؟ اگه اینکار انجام نشه قسمت لابی میشه فقط یه مکان خالی و ممکنه برای ساکنین دیگه محل امنی نباشه، با ساخت واحدها در همکف هم ساختمان زیباتر میشه و هم کسانیکه تو همکف با هزار امید و با پول زحمتکشی سالها کار و زحمت واحد خریدن به واحدهاشون میرسن و پروژه تکمیل میشه، واحدهای لابی رو فروختن چون می بایست به پروژه پول تزریق بشه و با هماهنگی همه مسئولان برای پیشرفت پروژه این کار صورت گرفته، حالا خوب شد پروژه کلن خوابید حداقل تا یکسال دیگه کارها عقب افتاد، واحدهای همکف ساخته نشه مطمئن باشید کل پروژه میخوابه، وقتی بدون فکر و بی توجه به کسانیکه با هزار امید و آرزو مثل خودتون که واحد دارید اعتراض میکنید نتیجه همین میشه، فقط این اعتراضات باعث پایین اومدن قیمت واحدها در منطقه و خوابیدن پروژه شد واقعن خسته نباشید.

  1. صادق بکاء

   اینکه پروژه به تعویق افتاده بخاطر سهل انگاری و بی تدبیری سازنده است. نباید به بهانه عقب افتادن تحویل پروژه به سازنده اجازه داد هر اشتباه و خلافب رو مرتکب بشه.
   لابی در چنین مجتمع هایی لازم و ضروریه و نبودش باعث افت قیمت میشه (نه اعتراض بحق مالکین)

  2. باسلام درست میفرمایید لابی ساخته نشه پروژه عقب میفته ولی یک قرارداد فیمابین وجود داره که هزینه وپرداختها مشخصه ومواردی قانونی در ساختمان باید رعایت بشه پیمانکار متاسفانه درساخت سهل انگاری کرده وزمان بهش خورده وبه تورم خوردیم به پیمانکار ۵۰۰ واحد واگذار شده اول شروع به ساخت وتخلفاتی که انجام شده از طرف تعاونی وپیمانکار بدون هماهنگی کارهایی انجام داده شده من مبلغ ساخت رو به موقع دادم طبق چیزی که خاستم مطالبه میکنم این پیمانکار با لابیگری آمد وهیچکس رضایت نداشت از ورود این پیمانکار وهیئت مدیره سرخود ایشان را انتخاب نمود وقرارداد تاکنون به اعضای اولیه نشان داده نشده این مجموعه نیاز به مدرسه مرکز تجاری تفریحی و استخر ودرمانگاه دارد طبق استاندارد شهر سازی هیچکدام انجام نشده وکلی مشکلات دارد که در این متن نمیگنجد.

 2. سلام
  لابی جزء مشاعات واحدهاست ساخت و فروش آن بدون اجازه مالکین تخلف و بمثابه فروش مال غیر و دزدی است،
  انسان شرافتمند مرتکب چنين خطائی نمیشود اگر شد شرافتمند نیست،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

 • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
 • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial