پرش به محتوا
خانه » Blog » در مورد اطلاعیه های تعاونی و لزوم ثبت نام در وبسایت اعضاء و بلوکهای مالکان

در مورد اطلاعیه های تعاونی و لزوم ثبت نام در وبسایت اعضاء و بلوکهای مالکان

سه ماه پیش در همین وبسایت پستی منتشر کردیم و در آن از تعاونی خواستیم که همانند سایر تعاونی ها ، نظارت بر خرید و فروش و نقل و انتقال واحد ها بصورت متمرکز صورت گیرد تا شاهد اشتباهات تعجب برانگیز و فروختن یک واحد به چند نفر نباشیم.همه این موارد به یمن وجود همین وب سایت و تشکیل گروه های مالکان بلوکها و ثبت نام مالکان در آنها بدست آمد.

در ابتدای راه اندازی وب سایت و گروههای واتساپی مالکان مجتمع ها مخالفتهای بسیاری با آن شد و عده ای اینکار را بی فایده و موجب تفرقه اعضاء می دانستند. همچنین تهمتهای بسیاری به ما زدند که چرا برای ثبت نام در گروهها مدارک افراد را دریافت می کنیم. هر چه توضیح دادیم که اینکار برای احراز هویت و شناسایی مالکان است و هیچ سوء استفاده ای نخواهد شد به گوششان نرفت. خوشحالیم که اکنون این کشفیات صورت گرفت و از ضرر بسیاری از اعضاء جلوگیری شد. شایسته است، از سرگروه های بلوکها که با هوشیاری ، صرف وقت بسیار و تطبیق مدارک اعضاء پی به این موارد بردند، تشکر کنیم. همچنین، آز آن عده بپرسیم، حال که فواید اینکار روشن شده است، چه جوابی برای مخاطبان خویش و اعضاء برای آن همه تهمت و افترا دارید؟

برای دیدن مطلب چند ماه پیش روی تصویر کلیک کنید

در ابتدای کار هیئت مدیره که به کل منکر قضیه شدند و گفتند امکان ندارد چنین مواردی رخ داده باشد، با زیاد شدن موارد و ارائه اسناد و شواهد و مراجعه افرادی که گرفتار این بلیه شده بودند. بالاخره هیئت مدیره مجبور شد که دو اطلاعیه صادر نماید.

در ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ این اطلاعیه:

ودر ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ این اطلاعیه:

1 دیدگاه دربارهٔ «در مورد اطلاعیه های تعاونی و لزوم ثبت نام در وبسایت اعضاء و بلوکهای مالکان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

  • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
  • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial