پرش به محتوا
خانه » Blog » حنایی که دیگر رنگ ندارد …….

حنایی که دیگر رنگ ندارد …….

آغاز اجرای عملیات برق رسانی پروژه شرکت تعاونی خدمات موتوری شهرداری تهران (پروژه حکیم)!!

روز گذشته ، 7 ماه پس از اعلام وعده تحویل بلوک B2  که عملی نشد ، در کانال تعاونی خبر ” آغاز اجرای عملیات برق رسانی پروژه شرکت تعاونی خدمات موتوری شهرداری تهران (پروژه حکیم)” با کلیپی کوتاه اعلام شد.

در ویدئوی منتشر شده یک بنر به دیوار است و چند کارگر مشغول تسطیح زمین هستند.

این در حالی است، که هیچ گونه اطلاع رسانی صحیحی تا این زمان در مورد قرارداد برق و اقدمات هیئت مدیره در این خصوص انجام نشده است.

بصورت مشخص ، متن قرارداد منعقده برق با شرکت پیمانکار یا شرکت توزیع برق منطقه ای می توانست در وب سایت تعاونی و کانال اطلاع رسانی ایشان منتشر شود.

حتی مصاحبه ای با مدیرعامل یا پیمانکار و مهندس ناظر پروژه انجام شود.

البته بسیار دردناک است که ما حقوق مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی را هم می پردازیم که طبیعتا اینکارها وظیفه ایشان هست.

متاسفانه هیچ کدام از این کارها انجام نشد و این نمایش مضحک و کاریکاتورگونه فقط نوعی عوام فریبی را به ذهن انسان متبادر می کند.

اینکه چند نفر از اعضای بلوکهای B1,B2  پول انشعاب برق را پرداخت کرده اند در هاله ای از ابهام قرار دارد، البته این امر، به عدم اطلاع رسانی و عدم شفافیت آقایان باز می گردد که می خواهند ناکارآمدی و ناتوانی و ضعف های خود را پنهان کنند و روال چندین ساله این تعاونی است.

چیزی که آقایان نمی خواهند باور کنند آگاهی اعضاء و هوشیاری آنهاست این کارها دیگر برای کسانی که آگاهی دارند حرکاتی نمایشی و دست و پا زدن بیهوده است. شاید ده یا 5 سال پیش اینگونه نمایشها جواب می داد و افکار اعضاء را تحت تاثیر قرار می داد اما امروز دیگر اینگونه نیست.

در تابستان امسال با پی گیری برخی دوستان معلوم شد که هیچ قراردادی برقی با شرکت برق منعقد نشده است و پی گیری جدی و عملی از طرف هیئت مدیره صورت نگرفته است. باز با پی گیری مجدد خود یکی از مدیران توزیع اعلام کرد که مانعی برای برقرسانی به سایت جنوبی وجود ندارد و به شرط واریز مبلغ بسرعت می تواند این کار صورت پذیرد. همین طور در آن زمان پیمانکاری برای انعقاد قرارداد برق به ایشان پیشنهاد شد که مورد پذیرش قرار نگرفت و گفتند خودمان پیمانکار برای اینکار انتخاب می کنیم .

بدین ترتیب 7 ماه تاخیر در اینکار را با عدم همکاری و لجاجتی کودکانه رقم زدند.

3 سال پیش نیز عکسی از خرید کابل برق منتشر شد که محض یادآوری در اینجا می گذاریم بلکه آقایان متوجه شوند دیگر حنایشان رنگی ندارد. خواسته اصلی اعضاء حسابرسی، تغییر مدیریت تعاونی و اداره تعاونی بدست مدیرانی است که منتخب واقعی باشند و در مورد اقداماتشان پاسخگو و شفاف باشند.

برق پروژه حکیم

در مورد برق در شهریور ماه مطلب مفصلی منتشر کردیم . می توانید مطلب قبلی را در اینجا بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

  • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
  • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial