پرش به محتوا
خانه » Blog » جوابیه اظهارات بی ادبانه و وقیحانه آقای نامداری

جوابیه اظهارات بی ادبانه و وقیحانه آقای نامداری

مرگ یک بار و شیون هم یک بار

آقای نامداری! متاسفیم برایتان؛ اظهارتی کردید که فقط منجر به خشم بیشتر اعضای پروژه حکیم شد.

آقای نامداری این آخرین تیر ترکش ما نیست. شما و آن هیئت مدیره نالایق باید منتظر تجمع و پیگیری بیشتر مالباختگان و اقدامات قانونی و شکایتهای بی شمار آنان باشید.

شما یکسال فرصت داشتید قضیه واحدهای دارای معارض را حل کنید ولی نکردید.

آقای تبار دادستان هستند و به این پروژه ورود کردند. نصب بنر دستور مستقیم ایشان به جانشین خود آقای امیرزاده بود.

شما آنجا نبوده اید و صدای فریاد و ضجه و ناله مردم را نشنیدید ، شما فریاد اعتراض و مرگ بر نامداری را نشنیدید، شما صدای مظلومیت مردم را نشنیدید، آیا خبرچینانتان گفتند که آقای تبار ده بار به همین مردم گفت اگر بخواهید همین الان آقای نامداری را دستگیر میکنم و به زندان می فرستم.

آقای تبار فکر نمی کرد مردم اینقدر مستاصل، عصبانی و جدی باشند و پای خواسته خود بایستند.

آقای نامداری؛ کنترل این مردم دیگر برای ما هم ممکن نیست به خود بیایید و مردم را فریب ندهید.

آقای نامداری به مردم آدرس غلط ندهید، شما و هیئت مدیره متخلف، این پروژه را بدنام و لکه دار کردید نه ما؛ با خلف وعده، با فروختن یک واحد به چند نفر ،با ساختن واحدهای لابی بدون کسب رضایت مالکین و بدون گرفتن پروانه ساخت…

جالب است که گاهی قوه قضاییه را مرجع می دانید و گاهی می گویید هیچ کاره است و از نفوذ خود استفاده خواهید کرد.

آقای نامداری تهدید نکنید! شما با مردم طرف هستید ما نمایندگی نداریم جمع می شویم و از میان خود نماینده تعیین می کنیم. هر چند هر یک از مردان و زنان این پروژه بقدری شیردل و آگاه هستند که در قامت یک نماینده ظاهر شوند.

ما زبان مردمیم شما فکر می کنید ما چند نفر معترض و گروهی اندکیم. روز به روز بر تعدادمان افزوده می شود و بر سرتان آوار خواهیم شد.، ما همگی افرادی هستیم که بدست شما و این هیئت مدیره ناقص و آن وکیل مزدورشان در این چاهی که ساخته اید گرفتار آمده ایم.
اما به امید خدا و با اتحاد و همدلی شما را مجبور می کنیم تا به خواسته های بحق و قانونی ما تن در دهید.

آقای نامداری شما دیگر راهی ندارید از این موضع کوتاه بیایید و صادق باشید 5 ماه هست که تعداد واحدهای دارای معارض را اعلام نمی کنید و با مردم صداقت ندارید، بنر زده شده تا جلوی معاملات خلاف شما و شبکه دلالی گرفته شود.

آقای نامداری بالاخره به حکم قانون گردن می گذارید یا خیر؟! آیا تا زمانی که تیغ قانون بر گردن شما و آن هیئت مدیره نباشد کاری برای مردم نمی کنید و از لاشه این پروژه و خون دل مردم تغذیه می کنید؟

بیخود دل مردم را خالی نکنید، قیمت را بهانه نکنید
شما این پروژه را به لجن کشیدید ارزش یک پروژه به این است که واحدهایش دارای معارض نباشد و به چند نفر فروخته نشده باشد، ارزش یک پروژه به این است که طبق مقررات و ضوابط ساخته شود و تخلفی نداشته باشد، ارزش پروژه به داشتن سند و پایانکار است، ارزش پروژه به پیمانکاری صادق و درستکار است که طبق برنامه زمانبندی شده واحدها را تحویل دهد.
ارزش یک پروژه به کیفیت ساخت و دقت مهندسی بکار رفته در آن است. به مصالح مرغوب و رعایت ضوابط، مقررات و الزامات ساختمان سازی، نظام مهندسی ، شهرسازی، شهرداری ، آتش نشانی است. به امکانات ایمنی ، تفریحی و آسایشی آن است. شما مدام از کیفیت کار زده اید بنام اینکه ما را می خواهید خانه دار کنید و از مستاجری نجات دهید ولی در واقع فقط به جیب خود و منافع خود فکر کرده ایدو حاصلش این پروژه نیمه کاره و مخروبه است.
پس از ده سال نتوانستید آن را تکمیل کنید و تحویل دهید به چه چیز افتخار می کنید این یک فاجعه مهندسی است و هیچ جای افتخاری ندارد.

اینها که می گویید البته که لاف و گزاف است ………………….
شما خواهید دید که مردم چگونه دوباره متحد علیه فاسدین دادخواهی خواهند کرد.

همین جمعی که خریدار لابی ، خواهران و برادران هموطن ما هستند و شبکه دلالی زیر دست شما سر این بندگان خدا کلاه گذاشته و واحدهای بدون جواز همکف را بنام طبقه اول/G به ایشان فروخته اید.
به نامردی ما را مقابل هم قرار داده و از ایشان سوء استفاده کرده اید. با سخنان و وعده هایتان آنها را دلخوش می کنید و فریب می دهید.

قیمتها پایین است، بخاطر اینکه شما عمدا قیمت را پایین نگه داشته اید. چون می دانید اگر دادگاه رای به نفع شما ندهد باید بنا بر رای وحدت رویه 811 به نرخ روز به ایشان پول برگردانید و خطای خود را جبران کنید.

آقای نامداری! مردم بیدار شده اند مردم آگاه شده اند منتظر باشید تا خشم مردم را ببینید.

گفتار درمانی دیگر فایده ندارد اگر حقوق مردم را ندهید آنجا را بر سر شما و آن هیئت مدیره نالایق خراب خواهند کرد .

از مردم معمولی، از مردمی که چیزی برای از دست دادن ندارند بترسید.

به آقایان عزیزی منش، نامور و سایر لیدرهای خریداران لابی هشدار می دهیم سرباز آقای نامداری نشوید و در کنار مردم باشید و از حقوق همگی دفاع کنید. با طناب پوسیده وعده های آقای نامداری به چاه نروید. چون بعدا مجبورید جواب صدها نفر را بدهید که از جنس خودتان بوده اند.
همگی باید با هم متحد شویم و تکلیف این تعاونی را روشن کنیم فرقی نمی کند عضو تعاونی، خریدار از تعاونی ، خریدار از شرکت رضوان یا خریدار واحدهای لابی، ما از این شبکه فاسد متشکل از هیئت مدیره ، پیمانکار و دفاتر دلالی و فروش به تنگ آمده ایم.

این شبکه باید برچیده شود تمامی نقل و انتقالات متوقف شود تا کارها طبق قانون و با نظارت مالکین انجام شود.

شورای هماهنگی گروه های اعضای پروژه حکیم

5 دیدگاه دربارهٔ «جوابیه اظهارات بی ادبانه و وقیحانه آقای نامداری»

 1. سعیده سادات سراج پور

  سلام،خدا قوت، من از همه زحمتکشان و لیدر های ثعاونی مسکن کمال تشکر را دارم .ما تازه فهمیدیم در این پروژه چه میگذرد وبسیار نگران هستیم چون واقعا از انتظار واجاره دادن به تنگ آمدهایم.روی همکاری ما تا کسب حقوق همه اعضا حساب کنید.موفق باشید.

 2. مریم کیارستمی

  سلام به همگی
  من امروز اطلاع پیدا کردم که همچین اتفاقی افتاده و واحد لابی را به جای طبقه اول به من فروخته اند و متاسفانه اسم من در لیست هم نبود واقعا نگرانم و نمیدونم چه اتفاقی قراره بیافته و در حال حاضر کل سرمایه ام با این اتفاق نابود شده و مستاجر بودن امانم را بریده شما به من هم بگید باید چه کنم

 3. با سلام ما هم با فروش تمام دارایی خود توانستیم یک واحد در طبقه ی اول بخریم که الان می گویند لابی است و سر ما کلاه رفته است و تازه همان واحد به چند نفر فروخته شده است . ما تمام دارایی خود را از دست داده و با مستأجری و دو فرزند کوچک نمی دانیم چه برسرمان می آید . تو رو خدا رسیدگی کنید و همگی متحد شویم تا حقمان ستانده شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

 • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
 • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial