پرش به محتوا
خانه » Blog » تعلیق هیئت مدیره شرکت تعاونی بعد از یازده سال بلاتکلیفی

تعلیق هیئت مدیره شرکت تعاونی بعد از یازده سال بلاتکلیفی

بالاخره بعد از یازده سال به حکم دادگاه مدیران شرکت تعاونی مسکن شماره دو کارکنان سازمان(سابق) خدمات موتوری شهرداری تهران تعلیق شدند.

مجمع عمومی فوق العاده برای تمدید مدت فعالیت تعاونی و اصلاح اساسنامه در دستور کار است. امید است که مشکلات پروژه حکیم با این تحولات رفع و به سوی پایان هر چه سریعتر پروژه قدم برداشته شود. مشکلاتی از قبیل کسری منابع مالی، وجود معارضین در واحدهای پیمانکار، حل مساله واحدهای بدون جواز و …

در این زمینه بیانیه شماره پنج شورای هماهنگی گروه های پروژه حکیم را بخوانید:

❇️بیانیه شماره 5⃣❇️

🙏با سلام و احترام خدمت اعضای محترم پروژه حکیم

⚫با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع) که از تمام زندگی خود مایه گذاشت و با خون خود و عزیزانش پرچم حق
خواهی را برافراشت.

💠بالاخره بعد از شانزده روز رای دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید مفتح تهران مبنی بر تعلیق مدیران تعاونی بنا بر بند ۱۷ ماده ۶۶ قانون بخش تعاون اقتصاد ج.ا صادر شد. 

💠این رای در واقع سند پیروزی تمام اعضای پروژه و تولدی دیگر است. با این رای و قطعی شدنش مسیر تازه ای آغاز خواهد شد. هر چند در انتهای رای فرصت تجدیدنظر خواهی تا بیست روز آینده به مدیران تعلیق شده داده شده است. اما امروز اعضا به لطف فداکاری پیشگامان این جنبش از همیشه آگاه تر و هشیارتر هستند و هرگز اجازه نخواهند داد که در روی همان پاشنه قبل بچرخد.(انشالله)

💠از تمام فعالان و زحمتکشانی که در این مسیر شورای پروژه حکیم را یاری کردند سپاسگزاریم و امیدواریم اوضاع هر چه زودتر به سمت و سوی صحیح و درست خود برگردد. حقیقت امر اینست که اتفاق بزرگی در سایه کار گروهی و تشکیلاتی منظم و مستمر این شورا با همیاری و همدلی تک تک باورمندان به تغییر انجام شد.

💠سالها بود که علیرغم تلاش مجدانه بخشی از فعالین بعلت خصلت جدا بودن از بدنه ی اعضای تعاونی نتیجه ای حاصل نمیشد. این امر باعث جری شدن متخلفین و اصرار و ابرام آنها مبنی بر ادامه تخلفات و گردنکشی در برابر خواست اعضا بود. عدم برگزاری مجامع قانونی و بی اعتنایی به آرای مردم موجب وقوع فساد و کلاهبرداری و ناکارآمدی شد.

💠از طرفی عدم نتیجه گیری های قضایی در این ده سال امر را بر عده ای مشتبه کرده بود که گویا قوه قضاییه همراه با مردم نیست و افراد با نفوذند که سر رشته امور را در دست دارند و هر کار خلافی که بخواهند با خاصه خرجی ها انجام خواهند داد. اما واقعیت این است که خواستن توانستن و جوینده یابنده است.

💠به هر تقدیر ظاهرا عده ای مایوس و افسرده از روی بخل و بغض و همچنین ایادی و مزدوران متخلفین تعاونی تا لحظه آخر با نوشتن متنهای بلند بالا در فضای مجازی مدام آیه یاس میخواندند و سعی داشتند افراد پیشتاز این نهضت را مورد هدف قرار بدهند و اعضا را از پیگیری حقوق خویش نهی کرده و سرخورده کنند. آنان در تجمعات نیز حاضر میشدند و با تهمت و بهتان و ایجاد درگیری های کلامی و فیزیکی سعی داشتند مانع پیشرفت جنبش اعضا در جهت عدالتخواهی باشند.البته با خبر شدیم عنصر معلوم الحالی که سابق کباده حقوقدانی میکشید و نیات شومی در سر دارد اخیرا بدون اعلام عمومی و مخفیانه به این پرونده ورود ثالث کرده است. این شخص و همپالکی هایش که از هیچ فرصتی برای تخریب حرکت و حق جویی اعضا به نفع هیئت مدیره فعلی دریغ نداشتند، این بار سعی کردند با ورود به این پرونده صدور حکم را به تعویق بیاندازند و با تحصیل حاصل، زحمات تک تک اعضا و در راس آن شورای منبعث از گروه ها را مصادره به مطلوب کنند. همچنان که پیش از این نیز در غصب مزورانه و ناحق گروه واتساپی آقای خیاطی حقیقت وجودی زیاده خواه خود را نشان داده بودند.هم اکنون نیز احتمال معلق شدن و تعویق رای قاضی محترم به خاطر این قاشق های نشسته وجود دارد.آنهایی که با عافیت طلبی در هیچ دادگاهی برای طرح شکایت حضور نمی یافتند و صرفا علاقه به لقمه کردن دسترنج دیگران و لوطی خوری داشتند.

💠امروز شفاف تر از همیشه صف بندی ها آشکار و سره از ناسره پیداست. پروژه با بحرانهای گوناگونی منجمله مساله معارضین و شروع ساخت و ساز و کم و کاستی در منابع مالی دست و پنجه نرم می کند.

✅با رفتن هیئت مدیره راه برای جواب گو کردن پیمانکار و حل مشکل معارضین نیز باز خواهد شد. لازم است که همه ی اعضای محترم بدور از این حواشی و دسیسه ها با همدلی دست بدست یکدیگر داده تا با امید به الطاف خفیه حق تعالی با شعار «یکی برای همه و همه برای یکی» به سوی پایانی خیر برای تمامی مالکین پروژه حرکت کنیم.

«شورای هماهنگی گروه های تالار پروژه حکیم»

5 دیدگاه دربارهٔ «تعلیق هیئت مدیره شرکت تعاونی بعد از یازده سال بلاتکلیفی»

 1. یعنی هیئت مدیره قبلی خوردن و بردن و الان هم با همت شما راحت رفتن پی کارشون، خسته نباشید واقعا گل کاشتین
  هیئت مدیره جدید از کجا میخواد جریمه های شهرداری رو بده، یا بقول خودتون منابع مالی جور کنه؟
  اگه دوباره رو جیب ما حساب کردین که خالیه

 2. سلام
  شايد يكي از راه حل ها، اين باشد كه يك سازنده قوي پيدا شود و واحدها را به قيمت خوب و با توجه به پيشرفت %80 اي پروژه و قيمت روز منطقه از مالكين خريداري نمايد.
  اعضايي كه به اين روش راضي باشند با فروش واحد خويش از پروژه خارج مي شوند و آنهايي كه باقي مي مانند در يك قرارداد جديد با سازنده جديد و پرداخت يك مابه التفاوت معقول و منطقي و مشخص نمودن زمان تحويل قابل سكونت با گزينه تعيين خسارت براي تاخير در تحويل به اين پروژه سر و سامان داده خواهد شد.

  همه اينها مستلزم بركناري هيات مديره و اخراج پيمانكار قبلي از پروژه مي باشد

 3. ابوالحسن سلیمزاده

  با تشکر از زحمات شما عزیزان لطفن تلفن و آدرس و یا لینک کانالتلگرامی را در گروه قرار دهید .
  هیئت مدیره جدید چطور و چه زمانی انتخاب خ اهند شد ‌ آیا امکان تبدیل یک تعاونی به چند تعاونی وجود دارد چرا که تعاونی اای کوچک تر آسان تر می توانند از پس مشکلات بر آیند.
  آیا دادستاني امکان خرید و فروش را به روش سابق که قابل اطمینان بود فراهم کرده است.
  منهای تخلفات فروش واحد ها ت سط هیئت مدیره .
  صاحبان واحدها در خرید و فروش هیچ گونه مشگلینداشته اند . و بعضی افراد نیازمند فروش ستاد که سبب رونق و پویایی پروزه هم خواهد شد .

 4. با سلام دوستان عزیز تنها راه این است که قدم به قدم حرکت کنیم .اول خلع هییت مدیره دوم خلع پیمانکار سوم انتخاب پیمانکار جدید و الی آخر.
  با هییت مدیره جدید امکان شکایت از پیمانکار وجود دارد و فقط معارضین میتوانند خسارات خود را دریافت کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

 • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
 • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial