پرش به محتوا
خانه » Blog » تحلیل و سوالهایی در مورد تعداد واحدها ، پارکینگها و تراکم خریداری شده

تحلیل و سوالهایی در مورد تعداد واحدها ، پارکینگها و تراکم خریداری شده

پروانه شماره ۵۰۰۳۷۷۱۱ مربوط به بلوک‌های A7 هست و اجازه ساخت ۳۳۳ واحد مسکونی و تعداد ۴۰۳ پارکینگ داده شده که کلا تعداد ۷ واحد
نگهبانی باید در طبقه همکف باشد

تعداد طبقات مسکونی کمتر بوده که به ۹ طبقه تغییر پیدا کرده با خرید ۲۵۲۶۲ متر مربع تراکم مازاد، طبق نقشه های موجود پیمانکار، تعداد ۳۶۹ واحد مسکونی بجز لابیها ساخته شده یعنی ۳۶ واحد بیشتر از جواز !

پروانه شماره ۵۰۰۳۷۷۱۲ مربوط به سایت جنوبی بلوک‌های B1 و B2 است که اجازه ساخت ۷۲۹ واحد مسکونی و تعداد ۷۵۸ پارکینگ داده شده که ۹۵ پارکینگ و سالن اجتماعات باید در طبقات همکف باشد و طبق نقشه ارائه شده در پروانه ۱۶ زیر بلوک بوده که الان به ۱۲ زیر بلوک رسیده، تعداد طبقات به ۹ طبقه افزایش داده شده با خرید ۵۱۶۹۱ متر مربع تراکم مازاد، که تعداد واحدها در نقشه موجود پیمانکار به ۶۸۴ واحد کاهش یافته!

پروانه شماره ۵۰۰۳۷۷۱۳ مربوط به بلوک‌های A1 تا A6 میباشد، طبق جواز طبقات به ۹ طبقه افزایش یافته با خرید ۱۳۱۰۹۶ متر مربع تراکم مازاد، و اجازه تعداد ۲۳۱۹ پارکینگ داده شده که ۵۴ پارکینگ باید در طبقات همکف باشد

بخصوص پارکینگهای معلولین که باید در همکف واقع بشوند


🔰نتیجه:
با تطبیق جواز شهرداری و نقشه های ساخته شده پیمانکار ثابت شده که بر خلاف پروانه صادره نقشه ها تغییر کرده و کاهش و افزایش واحدها و بلوکها، جانمایی پارکینگها و سالن اجتماعات مشهود است.

به خاطر طمع پیمانکار و تعاونی مقدار ۲۰۸۰۵۰ متر مربع !!! تراکم مازاد خریداری شده که کلی هزینه و خسارات مالی به اعضا وارد کرده!
به جز ساخت در همکف، تعداد ۲۱۰۶ واحد مسکونی در سایت شمالی و ۶۸۴ واحد در سایت جنوبی که در مجموع ۲۷۹۰ واحد ساخته شده و در کل ۳۴۸۰ پارکینگ بوده یعنی تعداد ۶۹۰ پارکینگ مهمان یا مازاد موجود بوده که معلوم نیست چند تا از این پارکینگها فروخته شده و پولش چی شده؟!

در واقع فقط سایت شمالی برای اعضا کافی بوده و سایت جنوبی اضافه ساخته شده، این اضافه ساخت نه اینکه هیچ سودی برای اعضا نداشته بلکه ضرر هم وارد کرده و بقیه واحدهای اضافی معلوم نیست چی شده و پول ساختش از کی گرفته شده؟؟؟

اگر فروخته شده عواید حاصله کجا رفته، ۵۰۰ واحد را که گفتند به پیمانکار دادند بقیه ۱۹۰ واحد و واحدهای ساخته شده در لابی چه شده؟

پول ساخت 500 واحد پیمانکار را چه کسی پرداخت کرده است؟

در دو جواز مجموعا فقط اسامی ۱۵۰۱ نفر از اعضا داده شده و سومین جواز فقط به نام تعاونی صادر شده؟؟؟؟

5 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل و سوالهایی در مورد تعداد واحدها ، پارکینگها و تراکم خریداری شده»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درود

اگر پاسخ سوالتون رو در وبسایت پیدا نکردید پیام بدهید

  • ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و منتظر باشید تا به شما پیام داده و مراحل احراز مالکیت انجام شود.
  • به ادمین پیام بفرستید
SocialSocial